W 2017 roku Szkoła obchodziła
Jubileusz 25-Lecia działalności edukacyjnej

Od 1992 roku prowadzimy szkolenia na rzecz sektora bankowego, instytucji finansowych i firm.
Współpraca ze Związkiem Banków Polskich i środowiskami naukowymi zapewnia naszym odbiorcom najlepsze kwalifikacje i przygotowanie do odpowiedzialnej pracy.

Doradztwo, cenne opinie i sugestie tematów szkoleniowych płyną od naszych Klientów, a my staramy się spełniać Ich oczekiwania.

Z okazji Jubileuszu szczególnie dziękujemy za zaufanie Bankom Spółdzielczym i życzymy dalszych obopólnych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów.

Niech 25 Rocznica naszej działalności stanowi dla Państwa potwierdzenie dobrego wyboru i daje gwarancję wiarygodności i konkretnych korzyści.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 


 

20161026-img_8290

W dniu 26.10.2016 w Klubie Bankowca w Warszawie zasłużonych przedstawicieli szkół bankowych i instytucji szkoleniowych, zaangażowanych w proces kształcenia kadr bankowych uhonorowano medalem Mikołaja Kopernika oraz odznakami Honorowymi ZBP. Wśród wyróżnionych instytucji szkoleniowych znalazła się również Szkoła Bankowa w Sandomierzu, w imieniu której medal odebrała Pani Małgorzata Nowak –  Prezes Zarządu Szkoły Bankowej w Sandomierzu, ekspert w zakresie działań na rzecz podnoszenia kwalifikacji pracowników sektora finansowego, a w szczególności w obszarze organizacji szkoleń dla pracowników banków spółdzielczych, Członek Prezydium Komitetu ds. Standardów Kwalifikacyjnych Bankowości Polskiej przy ZBP.